Brukowany chodnik

Segmentowe bramy garażowe i ich właściwości izolacyjne

Najtrudniejszym do uszczelnienia miejscem w wielu domach są bramy garażowe. Katowice, Tychy, Bielsko, Biała, a także cały Śląsk, to tereny, na których prężną działalność rozwija firma Artroll. Specjalizuje się właśnie w bramach garażowych. W dzisiejszym wpisie dowiecie się jaką bramę wybrać, by była dobrze uszczelniona i nie powodowała przeciągów w całym domu.

Bramy garażowe segmentowe

Jeżeli chodzi o termoizolacyjność to bramy segmentowe są bezsprzecznie najlepsze – decyduje o tym przede wszystkim grubość paneli, z których brama jest zbudowana – czyli 40-45 mm. Dodatkowo wypełniane są pianką poliuretanową. Na całym obwodzie i między segmentami są odpowiednio uszczelnione – dzięki temu ich przepuszczalność ciepła jest naprawdę niska.

Bramy firmy Artroll dodatkowo są wyposażone w funkcje, które zapewniają bezpieczeństwo – na przykład wszystkie bramy zamontowany mają specjalny rygiel ręczny od środka bramy, co zapewnia ochronę przed włamywaczami. Panele również montowane są w bezpieczny sposób, który chroni palce użytkowników.

Bramy garażowe – Katowice, Śląsk

Miasto Katowice, a także województwo Śląskie już wiele razy skorzystało z usług firmy Artroll, jeśli chodzi o zakup i montaż bram garażowych. Firma budzi zaufanie zarówno prywatnych osób, jak i wielkich przedsiębiorstw. Realizacje dokonane na Śląsku to bramy garażowe w domach jednorodzinnych, ale także w blokach, firmach, galeriach handlowych i innych miejscach. Bramy garażowe Artroll to solidność, ale i elegancja doskonale współgrająca z nowoczesną architekturą. Na stronie firmy można zobaczyć przykładowe realizacje montażu bram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>