Brukowany chodnik

Fotel wiszący- dla minimalistów i gadżeciarzy

W dobie intensywnie rozwijającego się społeczeństwa, kiedy szybki tryb życia to nie wybór a wymóg, do którego należy się dostosować. Oczywiście nie każda egzystencja oscyluje w tym kanale. Są ludzie, którzy wykonując zawód wolny cieszą się dużą swobodą oraz mniejszą intensyfikacją działań, rosnącą wraz ze zbliżającym się deadlinem. Bez względu na formę wykonywanej pracy (stacjonarna, zdalna, w korporacji, mikro firmie) wszystkim należy się godny odpoczynek.

Sposobów na odreagowanie trudów dnia codziennego jest wiele, a zależą one od indywidualnych zachowań. Są osoby, które najlepiej odpoczywają w ruchu- aktywny wypoczynek w gronie znajomych czy rodziny; bieganie, jazda na rowerze coraz częściej wychodząca z cienia amatorszczyzny, nordic walking czy pływalnia, a także Ci, którzy najlepiej ładują akumulatory podczas popołudniowej drzemki czy przy kultowej pozycji literackiej.

Chyba nie znam osoby, która w swoim życiu nie otaczałaby się przedmiotami. Nawet jeśli jest to skrajny przypadek minimalizmu, elementy dekoracyjne może tego nie realizują, jednak dobry design zawarty w funkcjonalnym umeblowaniu? Na pewno. Idealny element o uniwersalnym zastosowaniu to fotel wiszący. Wygodny, głęboki, wyposażony w grube poduszki doskonale sprawdzi się jako element wystroju salonu, pokoju dziecka, wiszącej huśtawki na balkonie czy, w komplecie ze specjalnym stelażem, nieodłączna część kompletu ogrodowego. Fotel wiszący to także ciekawa forma alternatywnych foteli wypoczynkowych. Urozmaici przestrzeń, doda jej nowoczesnego polotu i pewnie z czasem stanie się ulubionym meblem wśród wszystkich domowników i przyjmowanych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>